ProChoice ProDerma Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 18 Kg

275,00 240,00
KOD prodrma-18kg
STOK Stokta Var

Pro Choice Pro Derma Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 18 Kg

 

Yetişkin köpeklerinizin beslenmesinde gerekli olan bütünbesinleri içeren mama doğal besin içeriğiyle de tam ve dengeli bir beslenmesağlar.

ProdermaPro Choice kuzu etli yetişkin köpek maması 12aydan sonra tüm ırk yetişkin köpeklerin beslenmeleri için özel olarak formüleedilmiş bir kuru mamadır. Kolay sindirilebilir özellikli ürün evcil dostunuzaşişkinlik hissi vermez. İçerisindeki lif kaynağı ile evcil dostunuza toklukhissi verir. Ürün içerisinde bulunan dengelenmiş yağ ve yağ asitleri, vitamin,mineraller alerji oluşumunu engeller. Sindirimi düzenleyen mama kuzu eti ve etürünleri içermektedir. Yetişkin köpeğinizin vücuduna dinçlik ve sağlık verenmama yağ oluşumunu engeller, aşırı kilo alımını en aza indirir. Yetişkinköpeklerde kilo, eklem ve hareketsizlik problemleri sıkça görülmektedir. Budurumu önlemeye yardımcı olan mama yetişkin evcil dostunuzun kaybettiğicanlılığını geri kazanmasına yardımcı olacaktır. Kuzu eti içeriğiyle lezzetiartan mamayı evcil dostunuz severek tüketecektir.

 

Omega3 ve omega6 yağ asitleri sağlıklı deri ve tüy oluşumunayardımcı olur. Köpeğinizin sağlıklı bir yetişkinlik dönemi yaşamasını vekaliteli bir yaşam sürmesini sağlar. İçerdiği protein ve kalsiyum sayesindesağlıklı kemik ve yağsız kas oluşumu sağlanır.Yetişkin köpeklerinizinihtiyacıolan bütün besin değerlerini içeren mama evcil dostunuzun bağışıklık sistemineüstün koruma sağlar ve hastalıklara karşı direnç göstermesine yardımcı olur.

12 aydan sonra tüm ırklardakiyetişkin köpekler içinhazırlanmışözel formül,içeriğindeki yüksek miktarda bulunan kuzu eti ve pirinç,balık unusayesinde her türlügıda alerjisi oluşumunu engeller.

  • Sağlıklı bir sindirim için yüksek kaliteli Kuzu eti ve et ürünleri içermektedir.
  • Sağlıklı deri ve tüyler için Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri içermektedir.
  • Sağlıklı bir bağışıklık sistemi için antioksidanlar içermektedir.

Pro Choice ProdermaKuzulu İçindekiler :

Kuzu eti ve et ürünleri, prinç, glutenli mısır unu, buğday,kurutulmuş yumurta, hayvansal yağ, keten tohumu, kurutulmuş pancar küspesi,balık yağı, karides unu, vitaminler ve mineraller.

Analiz Tablosu :

Ham Protein ......... % 20

Ham Yağ .............. % 8

Fosfor .................... % 0,6-1.50

E-Vitamini ............. 60 Mg / Kg

Ham Selüloz ........ % 5.0

Rutubet ................. % 10 ( En Çok )

Kalsiyum .............. % 0.60 - % 1,8

 

Yorum Yapın

* Lütfen yorum yaparken toplumsal kuralları dikkate alınız.

Yorumlar

Kredi Kartı Taksit Seçenekleri (PayTR)